Treniņsacensības Uzvaras parks 17.05.2022

Reģistrācija 


Treniņsacensības Uzvaras parka skrituļslidošanas trasē 2022

NOLIKUMS

1. Mērķis un uzdevums

Sacensības veidotas treniņsacensību formātā ar domu sajust sacensību atmosfēru. Sagatavoties Igaunijas un Latvijas sacensību seriāliem.

2. Laiks un vieta

Sacensības notiek 2022. gada  17. maijā

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15. Rīgā, plkst 19.00

 Starta secība tiks noteikta sacensību dienā, par  to organizators informē sacensību dalībniekus izvietojot starta kārtību uz ziņojuma dēļa, pie sekretariāta. 

3. Rīkotāji

Sacensības rīko un vada sporta klubs „ASI”

4. Atbalstītāji

Sacensības atbalsta, sporta preču veikals „SKI-BOX ,Eurorisk Latvia,  VEN DEN SIA,  

5. Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta un var piedalīties visi interesenti, kuri apguvuši skrituļslidošanas iemaņas, un ir spējīgi bez vecāku vai citu apkārtējo cilvēku palīdzības veikt distanci. Ja sportistam tiek sniegta palīdzība no skatītāju vai citu sportistu vidus, tad sportistam var  tikt izteikts brīdinājums vai diskvalifikācija.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:

 U7grupa         2016 gadā dzimušie un jaunāki (zēni un meitenes)

U10 grupa      2015. – 2013. gadā dzimušie (zēni un meitenes)

U OPEN  grupa  2012. un vecāki    (zēni un meitenes, tēti mammas,)

U OPEN+  visas  grupas  sakot   2012 gadā dzimuši un vecāki(sievietes, vīrieši)

 

 

 6. Programma

Distances garumi:

---------U7 – 1x 300m//// Starts plkst.19.00

 ---------U10- 2x500m //// Starts plkst. 19.10

 ---------U OPEN-   6x500m //// Starts 19.20

----------U OPEN +  10x 1km/// Starts Sievietes 19.30, vīrieši 20.00

 

7. Sacensību noteikumi

- Visiem dalībniekiem sacensībās obligāti jālieto aizsargķiveres! Ieteicami elkoņu, ceļu un delnu aizsargi.

Par dalībnieku drošību un veselības stāvokli atbild to pārstāvošās skolas, klubi un organizācijas, individuālos dalībniekus – paši sportisti, nepilngadīgos – to vecāki, apstiprinot to ar savu parakstu saņemot numuru sekretariātā.

- Nozaudēta sacensību čipa gadījumā, sods 50 Eur.

- Sacensībās nedrīkst pielietot spēka vai kontaktcīņas paņēmienus, tādejādi padarot nedrošu sacensību norisi sev un citiem dalībniekiem. Par tīšu traucēšanu apdzīšanas manevram sportists no tiesnešu puses var saņemt aizrādījumu vai diskvalifikāciju.

 

8. Vērtēšana

Treniņsacensību mērķis nav noskaidrot  ātrākos slidotājus vecuma grupās, bet gan atspoguļot uzrādītos laikus, apvienojot vairāku vecuma grupu slidotājus, veicot vienāda garuma distanci.   

 

9. REZULTĀTU APKOPOŠANA UN PUBLICĒŠANA

9.1 Rezultāti tiks apkopotu un publicēti uzreiz pēc katras grupas finiša

9.2. Pirmējie sacensību rezultāti var tikt publicēti pasākuma mājaslapā

www.sk-asi.lv ,facebook #sportaklubsasi  

9.3.Piesakoties dalībai, dalībnieks vai dalībnieka pieteicējs ir piekritis nodoto datu apstrādei – vākšanai, reģistrācijai, sakārtošanai, ievadīšanai, glabāšanai un izplatīšanai, tai skaitā attiecībā uz rezultātiem, bez laika ierobežojuma. Piesakot dalībniekus, pieteicējs apliecina, ka ir saņēmis šādu dalībnieku piekrišanu datu nodošanai datu  treniņsacensību organizētājiem.

9.4.Ski Treniņsacensību  organizētājiem ir tiesības publicēt  Treniņsacensību rezultātus drukātā veidā.

9.5. Piesakoties  treniņsacesnībām dalībnieki apliecina, ka neiebilst treniņsacensību laikā uzņemto fotogrāfiju un video izmantošanai Treniņsacensību komunikācijā, kā arī mārketinga un reklāmas aktivitātēm pēc pasākuma. Treniņsacensības ir publisks pasākums, kurā tiek apstiprināti reportieri, fotogrāfi un operatori.

 10. Apbalvošana

Apbalvošana notiks izlozes veidā pēc norādīto grupu sadalījuma. Apbalvošana notiks uzreiz pēc mazo grupu finiša pirms 10 km. sacensībām un pārējās grupas tiks apbalvotas pēc 10. km sacensībām.

11. Pieteikumi un reģistrācija

Pieteikšanās sacensībām online reģistrēšanās sistēmā mājaslapā www.sk-asi.lv , faceboook lapā #sportaklubsasi līdz 16.05.2022

Reģistrēšanās sacensību norises vietā ne vēlāk kā 30 min. pirms sava starta! Reģistrācija sāksies no plkst.18:00!

12. DALĪBNIEKU SARAKSTS

12.1. Reģistrējotes ir jānorāda  dalībnieka vārds, uzvārds, dzimšanas gads, pārstāvētā komanda, distance un vecuma grupa.

Saņemot starta numuru, dalībnieks vai pilnvarotā kontaktpersona apliecina, ka sarakstā minētie dati ir pareizi un var tikt izmantoti korektai rezultātu apkopošanai. Pēc pasākuma labojumi dalībnieku datos netiek veikti.

13. Dalības maksa

Ar iepriekšēju pieteikšanos internetā:

U7 un U10  grupās startējošajiem dalības 7.00 eur visas pārējās grupas 10 eur.

14. Informācijai

Papildus informācijai vai neskaidrības jautājumos jautāt sacensību organizatoriem:, Andrim Kraujam  pa e-pastu: andris@sk-asi.lv, mob: 29469228, Dainim Kraujam  pa e-pastu: dainis@sk-asi.lv, mob: 26192145.

Informatīvie atbalstītāji un sacensību rezultāti būs pieejami sekojošās interneta mājaslapās: www.sk-asi.lv  www.ski-box.lv .www.skatesports.lv

© Sporta klubs